Právní Ochrana Majetku

Navigace

Proč nejdříve s námi a potom k notáři?

Proč nejdříve s námi a potom k notáři?

Dagmar Zweschperová

Právní Ochrana Majetku


Proč začít u nás než půjdete k notáři?

Myslíte si, že stačí zajít k notáři a do hodiny máte ošetřený celý svůj majetek a případné dědictví? Levněji a rychle? Notář jde cestou nejmenšího odporu a závěť nebo případně rozdělení SJM s Vámi určitě udělá. Avšak aby Vaše závět, rozdělení majetku nebo jiný způsob ochrany byl opravdu efektivní a měl pro Vás ty správné konsekvence, potřebujete nejdříve zjistit, jaká rizika Vám hrozí a jak se s nimi dá naložit. To Vám poskytne základní analýza Právní Ochrany Majetku P.O.M.

Notář zpravidla nedokáže věnovat klientovi neomezeně času, proto v rámci právní ochrany majetku doporučujeme, aby k němu klient přišel již řádně připraven a měl komplexní představu o veškerém svém majetku a pořízení pro případ smrti.

>>>

Jsme rychlí:

Pokud si objednáte základní produkt P.O.M. a uhradíte jeho cenu, do 10 dnů obdržíte  Individualizované doporučení  –  Desatero, jehož součástí je:

  • analýza Vaší aktuální rodinné a majetkové situace pro účely závěti či dědictví, 
  • individualizovaný přehled rad a doporučení ohledně bezpečného a efektivního rozdělení Vašeho majetku pro případ smrti.

Denně řešíme podobné případy a máme mnohaleté zkušenosti a proto umíme navrhnout extrémně rychlá a efektivní řešení pro Vaši konkrétní situaci.

Rychlou dotazníkovou formou nám odpovíte na otázky ohledně vašich vztahů a nemovitostí – to šetří čas vám i nám.

>>>

Jsme levní:

Za zpracování Desatera neúčtujeme opravdové ceníkové hodiny.

Díky mnohaletým zkušenostem jsme dokázali vytvořit efektivní produkt, za který zaplatíte pouze 20 % z ceny, kterou byste zaplatili u běžné advokátní kanceláře.

>>>

Jsme komplexní:

Naší kanceláří prošly stovky klientů a tak nás už nic nepřekvapí.

Specializujeme se na ochranu majetku v návaznosti na případné rozvody, dědictví, náhlá úmrtí a všechna rizika eliminujeme již dopředu

Nejen že Vám řešení navrhneme, ale poradíme i s implementací a uděláme výhled do nejbližší budoucnosti.

Objednat konzultaci