Právní Ochrana Majetku

Navigace

Pomáháme postiženým nebo ohroženým firmám v koronavirové době
Přejít na všechny články

Pomáháme postiženým nebo ohroženým firmám v koronavirové době

Michaela Rubickova

Další články autora

Všichni jsme věděli, že přijde krize.  Slovo krize se skloňovalo poslední dva roky ve všech pádech a každý jen čekal, odkud vlna udeří. To, že přijde v důsledku nemoci, přinese nám nejistotu a nesvobodu, na což nejsme za několik posledních desetiletí vůbec zvyklí, to nečekal asi nikdo. Celý svět se aktuálně mění a s ním veškeré hodnoty a podnikání. Nejen velké firmy, ale především střední a malí podnikatelé mají před sebou velice těžké období, které může trvat několik měsíců, ale třeba i dva roky.

Na nejistotu, kterou mají firmy před sebou se nedá připravit, ani pojistit. Jsme na prahu úplně nové společensko-ekonomické etapy a jen těžko lze předvídat další vývoj. Jsou názory, které tvrdí, že do léta bude vše zažehnáno, ale na druhé straně některé studie ukazují, že budeme s nejistotou a nesvobodou zápasit ještě několik let. 

Bohužel aktuální pandemie a následná ekonomická krize bude mít další konsekvence, které významně ovlivní naše životy. 

Největší rizika:

  • Nešťastně načasovaná investice na rozjezd podnikání
  • Zvyšující se závazky, dlouhodobě neplatící zákazníci
  • Další nepředvídatelné situace (např. jeden z manželů ztratí práci a sníží se tak rodinný rozpočet na splácení hypotéky a dalších  závazků)

Naše pomoc:

Pro podnikatele (fyzické i právnické osoby) nabízíme Právní Ochranu Majetku. Nedokážeme zabránit nejhoršímu, ale dokážeme Vás na něco z toho nejhoršího připravit. Pokud se dostanete do svízelné situace a Vaše podnikání ohrozí Vaši rodinu i majetek, Právní Ochrana majetku zajistí, že dopady nebudou tak bolestivé.

V Právní Ochraně Majetku s.r.o. chceme pomoci nejvíce postiženým podnikatelům a připravili jsme v rámci svých možností bezplatnou nabídku:

  • Prvním 50 nejvíce ohroženým/postiženým podnikatelům s reálnou potřebou základního produktu Právní Ochrany Majetku bude poskytnut tento produkt zdarma (standardní cena 15.-25.000 Kč).

Více podnikatelům bohužel pomoci nemůžeme, naše kapacity jsou omezené, tento krok je maximum, co zvládneme. Věříme ale, že takto pomůžeme řadě z vás, kterých se aktuální nouzový stav v jejich podnikání přímo dotýká.

Popište nám vaši situaci a my vás budeme kontaktovat. Buďte prosím konkrétní.

Klikněte níže na tlačítko Konzultace zdarma a vyplňte krátký formulář.

Objednejte si naše Desatero